Sabell

Sabell istnieje od 1994 roku, co daje nam już ponad 20 lat doświadczenia w branży kosmetycznej. Głównym obszarem naszej działalności od początku było kompleksowe zaopatrzenie salonów kosmetycznych, jednak sama oferta jest wciąż doskonalona – w odpowiedzi na Wasze potrzeby, a także na dynamicznie rozwijający się rynek kosmetyków profesjonalnych.

Lata doświadczenia w branży pozwoliły nam zbudować silną sieć zadowolonych partnerów. Działamy szybko i skutecznie. Realizujemy zamówienia w całej Polsce w ciągu 24 godzin, wysyłając towar bezpośrednio do salonów i gabinetów kosmetycznych, a także zaopatrując profesjonalne hurtownie kosmetyczne w całym kraju.

Nasze marki

Głównym kryterium doboru naszych dostawców jest jakość produktów. Odpowiadamy na potrzeby najbardziej wymagających klientów, kompletując naszą ofertę w sposób łączący to, co najlepsze w naturze z najnowszymi osiągnięciami współczesnej technologii.

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce marek: ATACHE Scientific Cosmetic, DR GRANDEL, ARABESQUE Make-up Collection oraz depilacji STARPIL.

Oferta

Dostarczamy profesjonalne kosmetyki pielęgnacyjne, preparaty do manicure, pedicure i modelowania paznokci, kosmetyki i preparaty do depilacji i masażu oraz akcesoria kosmetyczne, artykuły higieniczne, sprzęt i wyposażenie do gabinetów kosmetycznych. Nie sposób wymienić wszystkiego!

ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ >>

Aktualnie w naszej ofercie znajduje się około 4 000 starannie dobranych artykułów dla kosmetyki profesjonalnej.

Szkolenia

Wychodząc z założenia, że kluczem do naszego sukcesu jest i zawsze będzie sukces naszych partnerów, dzielimy się nasza wiedzą i doświadczeniem. Prowadzimy profesjonalne szkolenia produktowe i zabiegowe, zapewniamy wsparcie w doborze i uzupełnianiu oferty, wdrażamy specjalne programy partnerskie, pozwalające salonom rozbudowywać własną sprzedaż produktów i usług.

Inwestujemy w wiedzę i nieustanny rozwój naszych własnych kompetencji. Dzięki ścisłej współpracy z naszymi zagranicznymi dostawcami, mamy dostęp do wyników ich prac oraz ich wiedzy i najlepszych praktyk. Jesteśmy na bieżąco z nowościami rynkowymi, śledzimy aktualne trendy wśród właścicieli i klientów salonów kosmetycznych w całej Polsce.

Regulamin

Link do regulaminu

ZAPEWNIAMY WYSOKĄ JAKOŚĆ PRODUKTÓW, ATRAKCYJNE CENY ORAZ PROFESJONALNĄ OBSŁUGĘ.