Szkolenia kosmetyczne Warszawa - Sabell Szkolenia

Polityka prywatności

Centrum szkoleniowe medycyny estetycznej i kosmetyki profesjonalnej

Nasza firma Sabell już od ponad 25 lat utrzymuje silną pozycję na rynku kosmetycznym i kompleksowo zaopatruje renomowane gabinety kosmetyczne, masażu, odnowy biologicznej, SPA.
Dbamy o profesjonalną obsługę klientów, oferujemy produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach. Dzięki zaangażowaniu i wiedzy jaką posiadamy budujemy długotrwałe relacje z klientami oraz stale poszerzamy grono naszych partnerów. Ponadto prowadzimy szkolenia z zakresu kosmetyki, medycyny estetycznej, depilacji, marketingu i sprzedaży w Salonie. Zostań naszym partnerem.

 

Szkolenia kosmetyczne

Wierzymy, że kluczem do naszego sukcesu jest rozwój naszych partnerów, dlatego dzielimy się wiedzą i doświadczeniem.
Prowadzimy profesjonalne szkolenia, warsztaty produktowe i zabiegowe. Pomagamy dobrać odpowiednią ofertę oraz uzupełnić asortyment, a także wdrażamy specjalne programy partnerskie, pozwalające salonom rozbudowywać własną sprzedaż produktów i usług.

Inwestujemy w nieustanny rozwój własnych kompetencji. Ściśle współpracujemy z zagranicznymi dostawcami, dzięki czemu posiadamy dostęp do wyników ich prac oraz wiedzy i najlepszych praktyk. Jesteśmy na bieżąco z nowościami rynkowymi, śledzimy aktualne trendy wśród właścicieli i klientów salonów kosmetycznych w całej Polsce.

 

Oferta hurtowni kosmetycznej

Oferta hurtowni to ponad 4000 artykułów dla kosmetyki profesjonalnej od najlepszych producentów z branży!
Proponujemy tylko sprawdzone kosmetyki od dostawców, którzy posiadają własne laboratoria i linie produkcyjne oraz długoletnie doświadczenie w branży w wielu krajach Europy i świata. W naszym asortymencie znajdują się profesjonalne kosmetyki pielęgnacyjne, preparaty do manicure, pedicure, preparaty do depilacji i masażu oraz akcesoria kosmetyczne, artykuły higieniczne, sprzęt i wyposażenie salonów kosmetycznych.
Sprawdź pełną ofertę.

 

Nasze marki

Głównym kryterium doboru naszych dostawców jest jakość produktów. Odpowiadamy na potrzeby najbardziej wymagających klientów, kompletując naszą ofertę w sposób łączący to, co najlepsze w naturze z najnowszymi osiągnięciami współczesnej technologii.

W naszej ofercie są profesjonalne kosmetyki i preparaty marek:

  • NATINUEL – preparaty i zabiegi specjalistyczne
  • NATINUEL Medic Line – koktajle do mezoterapii i wypełniacze hialuronowe do medycyny estetycznej
  • AFRODITA Cosmetics – kosmetyki profesjonalne, oleje do masażu i aromaterapii
  • BIELENDA Professional – kosmetyki profesjonalne do salonów
  • CALLUX – preparaty i akcesoria profesjonalne do pedicure

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce marek:

  • DR. GRANDEL Kosmetic – kosmetyki profesjonalne i detaliczne, Made in Germany
  • STARPIL i STARSOFT – profesjonalne środki do depilacji, Made in Spain

 

Regulamin

Link do regulaminu.