O nas

Nasza firma Sabell już od niemal 25 lat utrzymuje, silną pozycję na rynku kosmetycznym kompleksowo zaopatrując renomowane gabinety i salony kosmetyczne, masażu, odnowy biologicznej i SPA.
Dbamy o przyjazny i kompetentny poziom obsługi, proponujemy konkurencyjne ceny i wysoką jakość produktów. To dzięki zaangażowaniu i wiedzy, jaką się dzielimy, wciąż zdobywamy, długotrwałą lojalność klientów i rozbudowujemy silną sieć zadowolonych partnerów.
Naszą misją jest profesjonalne zaopatrzenie salonów kosmetycznych, jak i udział w poszerzaniu wiedzy w zakresie kosmetologii, umiejętności praktycznych, zabiegowych oraz wydobywanie drzemiącego potencjału, w miejscach gdzie oferowane są usługi kosmetyczne.

 

Nasze marki

Głównym kryterium doboru naszych dostawców jest jakość produktów. Odpowiadamy na potrzeby najbardziej wymagających klientów, kompletując naszą ofertę w sposób łączący to, co najlepsze w naturze z najnowszymi osiągnięciami współczesnej technologii.
Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce marek: ATACHE Scientific Cosmetic, DR GRANDEL, ARABESQUE Make-up Collection oraz depilacji STARPIL.

 

Szkolenia

Wierzymy, że kluczem do naszego sukcesu  jest i zawsze będzie sukces naszych partnerów, dlatego dzielimy się nasza wiedzą i doświadczeniem.
Prowadzimy profesjonalne szkolenia i warsztaty produktowe i zabiegowe, zapewniamy wsparcie w doborze i uzupełnianiu oferty, wdrażamy specjalne programy partnerskie, pozwalające salonom rozbudowywać własną sprzedaż produktów i usług.

Inwestujemy w wiedzę i nieustanny rozwój naszych własnych kompetencji. Dzięki ścisłej współpracy z naszymi zagranicznymi dostawcami, mamy dostęp do wyników ich prac oraz ich wiedzy i najlepszych praktyk. Jesteśmy na bieżąco z nowościami rynkowymi, śledzimy aktualne trendy wśród właścicieli i klientów salonów kosmetycznych w całej Polsce.

 

Oferta

Oferta hurtowni to ponad 4000 artykułów dla kosmetyki profesjonalnej od najlepszych producentów z branży!
Proponujemy tylko sprawdzone kosmetyki od dostawców, którzy posiadają własne laboratoria i linie produkcyjne oraz długoletnie doświadczenie w branży w wielu krajach Europy i świata. W naszym asortymencie znajdują się profesjonalne kosmetyki pielęgnacyjne, preparaty do manicure, pedicure, preparaty do depilacji i masażu oraz akcesoria kosmetyczne, artykuły higieniczne, sprzęt i wyposażenie salonów kosmetycznych.
Sprawdź pełną ofertę.

 

Regulamin

Link do regulaminu.