Szkolenia kosmetyczne Warszawa - Sabell Szkolenia

Polityka prywatności

O nas

Nasza firma Sabell już od ponad 25 lat utrzymuje silną pozycję na rynku kosmetycznym i kompleksowo zaopatruje renomowane gabinety kosmetyczne, masażu, odnowy biologicznej, SPA.
Dbamy o profesjonalną obsługę klientów, oferujemy produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach. Dzięki zaangażowaniu i wiedzy jaką posiadamy budujemy długotrwałe relacje z klientami oraz stale poszerzamy grono naszych partnerów. Ponadto prowadzimy szkolenia z zakresu kosmetyki, medycyny estetycznej, depilacji, marketingu i sprzedaży w Salonie. Zostań naszym partnerem.

 

Nasze marki

Głównym kryterium doboru naszych dostawców jest jakość produktów. Odpowiadamy na potrzeby najbardziej wymagających klientów, kompletując naszą ofertę w sposób łączący to, co najlepsze w naturze z najnowszymi osiągnięciami współczesnej technologii.
Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce marek: ATACHE Scientific Cosmetic, DR GRANDEL, ARABESQUE Make-up Collection oraz depilacji STARPIL.

 

Szkolenia

Wierzymy, że kluczem do naszego sukcesu jest rozwój naszych partnerów, dlatego dzielimy się wiedzą i doświadczeniem.
Prowadzimy profesjonalne szkolenia, warsztaty produktowe i zabiegowe. Pomagamy dobrać odpowiednią ofertę oraz uzupełnić asortyment, a także wdrażamy specjalne programy partnerskie, pozwalające salonom rozbudowywać własną sprzedaż produktów i usług.

Inwestujemy w nieustanny rozwój własnych kompetencji. Ściśle współpracujemy z zagranicznymi dostawcami, dzięki czemu posiadamy dostęp do wyników ich prac oraz wiedzy i najlepszych praktyk. Jesteśmy na bieżąco z nowościami rynkowymi, śledzimy aktualne trendy wśród właścicieli i klientów salonów kosmetycznych w całej Polsce.

 

Oferta

Oferta hurtowni to ponad 4000 artykułów dla kosmetyki profesjonalnej od najlepszych producentów z branży!
Proponujemy tylko sprawdzone kosmetyki od dostawców, którzy posiadają własne laboratoria i linie produkcyjne oraz długoletnie doświadczenie w branży w wielu krajach Europy i świata. W naszym asortymencie znajdują się profesjonalne kosmetyki pielęgnacyjne, preparaty do manicure, pedicure, preparaty do depilacji i masażu oraz akcesoria kosmetyczne, artykuły higieniczne, sprzęt i wyposażenie salonów kosmetycznych.
Sprawdź pełną ofertę.

 

Regulamin

Link do regulaminu.